Ratsalaagrid

Ratsalaagrid erinevad tavalistest lastelaagritest, sest lapsi on korraga laagris vähem, pearõhk on just tegevustel hobustega ja ratsutamise õppimisel. Treeningkava koostab treener vastavalt laste oskustele ja kogemustele, sõidetakse nii korde peal istaku harjutamiseks, sõidetakse maneezis, treeningväljakul või maastikuradadel. Enamus päevast möödub aktiivselt õues tegutsedes, küll trennis, tallis või looduses- see tähendab, et vaja mõelda riietuse peale, mis vastaks ilmaoludele ja arvestama peab sedagi, et riided võivad määrduda. 

Lisaks hobustega tegevustele on meie soov õpetada lastele ka looduses viibimise võimalusi- tutvume loodusega meie ümber, liigume palju värskes õhus. 

Suvevaheaja laagrid 2022

Sel suvel me ratsalaagreid ei korralda. Peale üheksat aastat igasuvist "laagerdamist" võtame natuke aega maha ja kogume uusi mõtteid, uuendame oma hooneid ja kasvatame uusi hobuseid. Kindlasti saab Armal ka edaspidi lapsi laagrisse ja hobuste juurde tuua. Meie laagrid on algusest peale olnud sellised kus lapsed tulevad tallu ja on nädalavahetuse või nädala jooksul saanud kõiges kaasa lüüa. Seda kõike plaanime teha ka edaspidi. Sel suvel ootame Sind aga meile Avatud Talude Päeval külla või mõnele meie võistlusele startima!